Únikové hry na Kuksu

1. září 2021
Článek napsal: Vendula

Tři nevšední únikové hry v podzemí i pod širým nebem v barokních kulisách.

Už jste byli na únikové hře? Na takových, jaké pro vás připravili v Kuksu určitě ne! Rádi zde unikají realitě všedních dní, nechte se zlákat i vy! Na výběr máte ze tří originálních únikových her. Jedna vás zavede do temných útrob barokního sklepení, další dvě zažijete pod širým nebem.

Úniková hra na Kuksu

ŠPORKOVA SKRÝŠ – úniková hra v podzemí

Vypátrat Šporkovu skrýš - to je úkol pro schopné lovce pokladů. Budete hledat unikátní vzácnou knihu ze zakázané sbírky hraběte Šporka. Příběh, který zažijete v autentickém barokním sklepení, vychází ze skutečných událostí z roku 1729.

Ztracená kniha je takřka tři sta let ukrytá. Hledaná. Toužená. Zakázaná kniha z tajné sbírky hraběte Šporka fascinuje generace. Vydejte se po jejích stopách i vy v jedinečné únikové hře. Vypátrejte Šporkovu skrýš v barokním sklepení a najděte knihu. Na rozdíl od jiných na to nemáte roky, máte 60 minut.

Úniková hra na Kuksu

ŠÁLENÍ SMRTKY – open-air úniková hra

Tentokrát vás nebudou nikam zavírat. Naopak. Do ruky dostanete kufr, který vás povede. A někdy možná zmate. Koneckonců, smrt je tvrdým soupeřem. Nenechte se porazit! Najděte poklad ze všech nejvzácnější, tváří v tvář se postavte smrtce a jednou provždy ji zažeňte do stínů.

Kufr se hrou vám půjčí na celé 3 hodiny a styl hry je na vás. Budete to závod s časem o rekordní vyluštění? Nebo klidná procházka se zastávkami na selfie v těch nejinstagramovatějších místech? Únikovku si užijete v páru, ale i v pěti lidech. Hra je pro dospělé, ale děti klidně vemte s sebou.

V roce 2021 si zde pro vás připravili novou venkovní únikovou hru, která se jmenuje Kukská kletba. Tato hra je vhodná i pro děti od 9 do 12 let. Až tříhodinovou zábavu si užije celá parta 3-5 osob.

Více info najdete zde: www.zkuskuks.cz/1073/unikova_hra/

Úniková hra na Kuksu

TIP OD NÁS:
Když se nabažíte únikové hry a kouzelných výhledů na areál hospitálu Kuks, přichází čas nasytit i tělo. Doporučujeme vám navštívit restauraci Baroque - místo s chutí, kde se majitelé inspirují tradicí a jsou otevřeni novým zážitkům. Navštivte českou kuchyni vycházející ze skvělých nápadů, domácích i nových chutí. www.baroque.cz/misto_s_chuti/

Naše tipy pro vás

Destinio - Inspirace pro vaše cestování.
Destinio, inspirace pro vaše cestování!
crossmenu