Představujeme projekt Destinio

30. srpna 2021
Článek napsal: Vendula

Jsme parta nadšených lidí, kteří pracovali nebo stále pracují v cestovním ruchu a všichni jsme pocítili negativní dopady předchozích měsíců na naši činnost. Chceme pomoci oživit cestovní ruch v Česku a podpořit kvalitní podniky a místa, která přispívají ke stále většímu standardu cestování v naší zemi. 

Tým Destinio

Hlavní myšlenkou projektu Destinio je to, že cestování není pouze o ubytování v hotelu. Cestování je také o dalších službách cestovního ruchu, díky kterým návštěvník získá komplexní prožitek z cílové destinace. 

Destinio je specializovaným vyhledávačem ubytování, výletů, sportovních aktivit, gastronomických zážitků a tipů na významné akce a události ve vybrané destinaci, který shromažďuje podstatné informace na jednom místě a šetří čas hledáním informací

O PROJEKTU 

Naše země je krásná a nabízí velké množství jedinečných míst, příležitostí a zážitků. Relaxační, volnočasové, sportovní, kulturní či gastronomické zážitky a příležitosti je možné zažít v každém regionu. 

Jak díky projektu Destinio podporujeme cestování?

👍 Procházíme za vás tisíce recenzí a vybíráme ty nejzajímavější tipy. 
👍 Pomocí přehledného filtrování co nejvíce usnadňujeme plánování vaší cesty. 
👍 Přinášíme tipy na cestování pro skupinu přátel, páry, rodiny s dětmi, seniory, firmy, svatebčany, sportovce či školy. 
👍 Šetříme čas, který je cenný pro každého z nás. 
👍 Snažíme se dělat cestování jednodušší a rychlejší. 

Jaké jsou naše cíle? 

  • Podpořit segment cestovního ruchu, který patří mezi nejvíce zasažené odvětví pandemií COVID-19 s významným dopadem na dění ve společnosti. 
  • Inspirovat k cestování a objevování jedinečných míst, příležitostí a zážitků.  
  • Sjednotit podstatné informace na jednom místě a ušetřit tak lidem čas hledáním informací při plánování cesty. 
  • Doporučit služby cestovního ruchu na základě referencí a eliminovat tak situace, kdy čím více máme možností volby, tím méně si umíme vybrat. 

Hledáte inspiraci na cesty? Sledujte náš blog, kde vám budeme pravidelně přinášet tipy na jedinečné destinace, které můžete v Česku navštívit a jaké aktivity při vašich cestách můžete prožít.


Nastartujtese.cz

Líbí se vám náš projekt? Dejte nám svůj hlas pro získání Ceny veřejnosti.

Destinio - Inspirace pro vaše cestování.
Destinio, inspirace pro vaše cestování!
crossmenu