Třeboň

Třeboňsko je rájem turistů, cyklistů, houbařů, rybářů, vodáků, milovníků historie i lázeňských hostů, snad jen horolezci tu nepochodí. Tato rovinatá krajina protkaná stovkami kilometrů cyklotras a naučných stezek, které vedou po staletých hrázích rybníků, rozsáhlými lesy a malebnými vesničkami se stala oblíbenou dovolenkovou destinací pro všechny věkové kategorie.

Poznej Třeboň

Ubytování

Ve vybrané destinaci se nachází několik možností ubytování. Přinášíme vám konkrétní tipy na základě našich osobních zkušeností, referencí a doporučení.

Hotel Zlatá Hvězda

Hotel v renesančním stylu umístěný v samém srdci města v sousedství zámku zachovává silné genius loci v kombinaci s vysokým komfortem služeb.  Můžete vybírat ze tří kategorií pokojů, STANDARD vhodný pro všechny typy pobytů, ECONOMY doporučujeme pro krátké pobyty, ideálně na služební cesty a pro nejvyšší komfort jsou připravené prostorné pokoje SUPERIOR s výhledem na historická náměstí. Po prohlídce okolí jistě přijdou vhod relaxační procedury a odpočinek ve wellness.

Single

Skupina přátel

Rodina s dětmi

Pár

Senior

Dovolená

Firemní akce

Svatba

Wellness

Výlety a volný čas

Přinášíme vám tipy na zajímavé výlety a možnosti trávení volného času ve vybrané destinaci a jejím okolí.

Sportovní aktivity

Rádi trávíte svůj čas aktivně? Máme pro vás tipy na sportovní vyžití, které byste neměli přehlédnout.

Gastronomické zážitky

Jste milovníky jídla a pití a hledáte gurmánský zážitek? Připravili jsme pro vás tipy na gastronomické zážitky v destinaci a jejím okolí.

Akce a události

Chcete vědět, jaké významné akce se konají v této destinaci a jejím okolí? Stačí si vybrat a vyrazit.
Tipy na aktuální akce a události

Články o destinaci

Navštívit blog
Destinio - Inspirace pro vaše cestování.
Destinio, inspirace pro vaše cestování!
crossmenu