Horní Lochov

Část obce Holín se nachází pod jižním okrajem Prachovských skal v chráněné krajinné oblasti Český ráj. Projděte si skalní města Prachovských skal a objevte místní pestré přírodní krásy. Český ráj nabízí spoustu zajímavých a krásných míst, které stojí za to navštívit. Pokud patříte mezi milovníky turistiky nebo raději poznáváte krajinu ze sedla kola, tak můžete využít turistických cest nebo cyklostezek, které se zde nachází.

Poznej Horní Lochov

Horní Lochov online

Horní Lochov na webu
Mapa umístění obce Horního Lochova v kraji

Ubytování

Ve vybrané destinaci se nachází několik možností ubytování. Přinášíme vám konkrétní tipy na základě našich osobních zkušeností, referencí a doporučení.

Hotel Pod Šikmou Věží

Hotel Pod Šikmou Věží nabízí ubytování v Českém ráji pro rodiny s dětmi, páry či jednotlivce. Najdete Nás přímo v srdci Českého ráje a Prachovských skal, pouze 5 km od pohádkového města Jičína. Díky své kapacitě, vybavenosti a prostředí je hotel též vhodný pro pořádání konferencí, svateb, firemních večírků či různých rautů. Hotel Pod Šikmou Věží je vhodnou volbou pro každého, kdo hledá kvalitní ubytování v Českém ráji v klidném prostředí za přijatelné ceny. Okolní prostředí tvoří krásný a čistý les, který je mimo jiné ideálním místem pro romantické procházky.

Single

Skupina přátel

Rodina s dětmi

Pár

Senior

Dovolená

Firemní akce

Svatba

Školní výlet

Pet friendly

Výlety a volný čas

Přinášíme vám tipy na zajímavé výlety a možnosti trávení volného času ve vybrané destinaci a jejím okolí.

Sportovní aktivity

Rádi trávíte svůj čas aktivně? Máme pro vás tipy na sportovní vyžití, které byste neměli přehlédnout.

Gastronomické zážitky

Jste milovníky jídla a pití a hledáte gurmánský zážitek? Připravili jsme pro vás tipy na gastronomické zážitky v destinaci a jejím okolí.

Akce a události

Chcete vědět, jaké významné akce se konají v této destinaci a jejím okolí? Stačí si vybrat a vyrazit.
Tipy na aktuální akce a události

Články o destinaci

Navštívit blog
Destinio - Inspirace pro vaše cestování.
Destinio, inspirace pro vaše cestování!
crossmenu