Čejkovice

Jedna z největších vinařských obcí v Česku, bývalý domov T. G. Masaryka, ale také historické útočiště francouzských templářů – to vše a mnohem více je obec Čejkovice. Najdete tu nespočet vinných sklepů a tradičních sklepních uliček. Dominantou obce je původní gotická tvrz, která byla přestavěna na zámek a nyní slouží i jako hotel a restaurace.

Poznej Čejkovice

Městské informační centrum

Íčko na webu

Ubytování

Ve vybrané destinaci se nachází několik možností ubytování. Přinášíme vám konkrétní tipy na základě našich osobních zkušeností, referencí a doporučení.

Vinařství Škrobák

Hotel se nachází v nejvyšším patře našeho vinařství v klidné části obce Čejkovice nedaleko zámku. Hosté mohou využít Wine Bistro s širokou nabídkou jídel, dezertů, domácích limonád a vína, či si objednat řízenou degustaci vín, třeba i s vícechodovou večeří.

Hotel nabízí ubytování ve 12 pokojích s celkovou kapacitou 20 lůžek. Interiér v minimalistickém duchu okouzlí všechny příznivce moderní architektury. Z prostorných pokojů otevřených do krajiny je krásný výhled na Čejkovice a okolní vinice. Každý pokoj je vybaven televizí, klimatizací a koupelnou. Cena pokoje zahrnuje bohatou snídani.

Hotel se nachází přímo na vinařské cyklostezce. Můžete využít nabídku hotelu na zapůjčení kol a projet se krásnou přírodou, která je v okolí všude lemovaná vinicemi nebo jen tak odpočívat v hotelovém Wine Bistru u kávy a dezertu, či si lehnout do trávy s piknikovým košem plným domácích dobrot.

Single

Skupina přátel

Rodina s dětmi

Pár

Dovolená

Firemní akce

Svatba

Výlety a volný čas

Přinášíme vám tipy na zajímavé výlety a možnosti trávení volného času ve vybrané destinaci a jejím okolí.

Sportovní aktivity

Rádi trávíte svůj čas aktivně? Máme pro vás tipy na sportovní vyžití, které byste neměli přehlédnout.

Gastronomické zážitky

Jste milovníky jídla a pití a hledáte gurmánský zážitek? Připravili jsme pro vás tipy na gastronomické zážitky v destinaci a jejím okolí.

Akce a události

Chcete vědět, jaké významné akce se konají v této destinaci a jejím okolí? Stačí si vybrat a vyrazit.
Tipy na aktuální akce a události

Články o destinaci

Navštívit blog
Bylinkový ráj Sonnentor

Zcela jistě nejvoňavější místo na jižní Moravě. Objevte tento bylinkový ráj...

5. 9. 2021
Číst více
Destinio - Inspirace pro vaše cestování.
Destinio, inspirace pro vaše cestování!
crossmenu