Bylinkový ráj Sonnentor

5. září 2021
Článek napsal: Vendula

Zcela jistě nejvoňavější místo na jižní Moravě. Objevte tento bylinkový ráj v Čejkovicích!

Na tomto místě se mísí zajímavý příběh firmy vyrábějící biočaje a biokoření s hodnotami, jakými jsou ruční práce, tradice a rodina, spolupráce i odpovědnost. Zážitková exkurze ve výrobě čajů, odpočinek v čajovém salonu s kavárnou Čas na čaj, procházka Bylinkovou zahradou sv. Hildegardy s výstupem na Vyhlídku na výsluní nebo akce Sluneční ochutnávání či Sluneční bylinkobraní, tak se dá příjemně strávit čas v čejkovickém Bylinkovém ráji.

Areál Sonnentoru / Sonnentor

Pokud se do Sonnentoru vydáte po svých, poznáte, že se blížíte mnohem dříve, než ho vůbec uvidíte. V půlce kopce, na úrovni Templářských sklepů, už se totiž začíná linout vůně bylin, která Vás naprosto omámí. Po vystoupání mírného kopečku se Vám pak naskytne pohled na celý areál, který je snad v každém ročním období kouzelný. Je na Vás, zda si nejdříve vychutnáte čaj/kávu a lahodný dezert v salonu, či se vydáte objevovat poklady do místního obchůdku. Určitě ale nezapomeňte navštívit Vyhlídku na výsluní, kde si díky fotokoutku můžete udělat prima fotku s výhledem na okolní vinice. Pokud budete mít čas, rozhodně si také zamluvte exkurzi – ale pozor, dost možná zde pak budete chtít začít pracovat!

Tohle místo si totiž, stejně jako my, naprosto zamilujete.

TIP OD NÁS:
Čaje ze Sonnentoru nejsou výjimečné pouze složením a chutí, ale také svými názvy. Ranní ptáče, Zůstat dítětem, Usmrkánek nebo Hoď se do pohody tak mohou být i skvělým dárkem!

Na kompletní nabídku Sonnentoru se můžete podívat zde: www.sonnentor.com/cs-cz

Naše tipy pro vás

Destinio - Inspirace pro vaše cestování.
Destinio, inspirace pro vaše cestování!
crossmenu